Górski Level B4

Mało kto się orientuje, że Kross jest polską firmą. Nic w tym dziwnego ponieważ zarówno jakość ich wykonania, nie przypomina rodzimych produkcji. To firma, która weszła na znacznie wyższy poziom, niż większość polskich producentów jednośladów. 

Sportowy Level B4 od Krossa

kross level b4Omawiany model, czyli popularna B „czwórka”, to najnowsza odsłona popularnego roweru górskiego Kross. Oferuje nam nam wyjątkowo lekką, aluminiową ramę, wykonaną w sportowej geometrii. Osprzęt, w jaki jest wyposażony B4 pozwala na udział maratonach rowerach górskich, mimo iż nie jest on rowerem w pełni przygotowanym dla wyczynowych zawodników. Koła w tej wersji Levela mają dwadzieścia dziewięć cali, co gwarantuje nam znacznie łatwiejsze pokonywanie przeszkód terenowych, ale także lepszą przyczepność w trudnych warunkach atmosferycznych. Kross Level B4 to dwudziesto – siedmio biegowy napęd. Cichy, płynny, bezawaryjny i doskonale sprawdzający się nawet w błocie, czy śniegu. Natomiast o nasze bezpieczeństwo zadbają mocne, hydrauliczne hamulce tarczowe. Przedni widelec wyposażony jest w amortyzator, który tłumi nawet największe drgania, co pozwoli odciążyć nasze dłonie i nadgarstki. Jednak główną zaletą tego Krossa jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Po wielu poszukiwaniach i zapytaniach, nie znaleźliśmy jednośladu, który gwarantuje tak wysokiej klasy rozwiązania i osprzęt, w tak niskiej cenie. Level B4 zdecydowanie warto polecić wszystkim pasjonatom jazdy w terenie i uczestnikom profesjonalnych zawodów MTB.

Jeśli ciągle mamy kłopot z wybraniem odpowiedniego modelu dla siebie, warto bliżej przyjrzeć się b „czwórce”. To rower, który wspomaga nasze umiejętności i pozwala cieszyć się maksymalną przyjemnością z jazdy w każdym, nawet najbardziej trudnym terenie.